18 Ağustos 2008

Kısasa Kısas - şahsenem

Boomp3.com

bazı sözler vardır aşkım söylenmeliyse söylenecek
bazı yollar vardır aşkım dönülecekse dönülecek
bazı sonlar vardır aşkım yaşanacaksa yaşanacak
bazı aşklır vardır hainler onları hep satacak

sen aldatırsan ben aldatıcam
aşkın kuralını yeniden yazıcam
senden öğrendim acımasız aşkı
bundan böyle kısasa kısas

ben o kapıdan çıkarsam dönmem dönmem
yara sıcakken sarılır iki kere ölmem

şahsenem resmi web sitesi

aLbümLe iLgiLi detayLar

---------------------

Amazon kadın imajı savaşçı kadını temsil ederken bu savaş hayat mücadelesi veren kadının savaşını temsil etmektedir.Orta asya kraliçesi ise Türkiyede yaşayan orta asyalı türklerin Şahsenem'e verdikleri ünvandır. Orta asya kültürünü ve yemeklerini tanıttığı kitabıylada misyonunu devam ettiren Şahsenem her albümü ve imajıyla bir mesaj verme kaygısı taşıyor. .
Ülkemizde bir kültür elçisi olma misyonunu taşıyan Şahsenem bu misyonundan dolayı sevenleri tarafından hiç unutulmadı müziğe 6 yıl ara vermedi sadece kendini daha da geliştirdi. Orta asya kraliçesi/kısasa kısas albümü Özdemir Kasetçilik logosu ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün prodüktörlüğünü Selçuk Aka üstlendi.Son dönemin başarılı aranjörlerinden Ersin BişGen albümde 4 şarkının aranjesini yaptı. Bir eserin aranjesi Töre Cengiz  imzası taşıyor. Albümde 4 eserin söz müziği Tulon Kurter'e ait olup bir anonim türkü pop saundlarıyla süslenerek albümdeki yerini aldı.Ayrıca albümde 3 remiks usta dj'ler tarafından yapıldı.
TEK AŞKIM MÜZİĞİM
Müzik uğruna Özbekistandan Türkiyeye gelen ve kariyerine yeni baştan başlayan orta asya kraliçesi Şahsenem Türk vatandaşlığına geçtikten sonra ülkemizde de hakettiği başarıyı yakaladı.Hiç durmaksızın müzik çalışmalarına devam eden Şahsenem bundan sonraki müzik yaşantısında değişik ve ard arda projelerle gündeme geleceğini söylerken bugüne kadar hayatında hiçbirşeyin müziğin önenüne geçemediğini ve geçemiyeceğini vurguluyor.

bu yazının kaynağı
Yorum Gönder

instagram